צרו קשר

  ּ

  חקירות כלכליות

  ההתמחות של משרדנו בחקירות כלכליות הינה בהיקף הדו"ח ובהצגת תמונה פיננסית מלאה של המושא הנחקר.

  במהלך החקירה הסמויה, אנו נפיק עבורך דו"ח כלכלי מפורט שיכלול:

  • פרטים אישיים מלאים.
  • פירוט כספים, רכוש ונדל"ן.
  • בעלות כלי רכב.
  • פירוט מקורות הכנסה.
  • בעלות בחברות ושותפויות.
  • פירוט קופות פנסיה וביטוחים כספיים.
  • פירוט חשבונות בנק.
  • פירוט תביעות משפטיות ו/או הוצאה לפועל.

  חוקר כלכלי

  בלב כבד קיבלתם את ההחלטה, ואתם מוכנים לפתוח בהליכי גירושין רגע לפני שאתם ממשיכים לפרק חדש בחייכם. אלא שאל ההליך הזה אתם רוצים להגיע מוכנים ככל האפשר, ובפרט אתם רוצים לדעת שתקבלו את כל מה שמגיע לכם גם לאחר הפרידה. אם כן, חוקר כלכלי הוא אחד האנשים החשובים שאתם צריכים לצדכם לאורך הדרך, משום שהוא זה שיוכל לחקור ולגלות האם ישנם נכסים או חשבונות בנק שאתם לא מודעים לקיומם. עם הליווי של משרד אקספרס חקירות לא תופתעו מאף פרט ברגע האמת.

  מה תפקידו של חוקר כלכלי?

  חוקר כלכלי מעניק סיוע משמעותי מאוד למי שניצב לפני הליך גירושין ורוצה לדעת בדיוק אילו נכסים ורכוש קיימים, לרבות אלה שהצד השני עלול לנסות להחביא. בנוסף הוא יכול להעניק מידע חיוני גם במצבים הבאים:

  • לפני החתימה על הסכם שותפות (בדיקת רקע יסודית על האדם שמולכם)
  • לפני החתימה על עסקת מיזוג (בדיקת הרוכש או הקונה לעומק, לרבות הפקת דו"ח מפורט)
  • כאשר החברה קיבלה תשלום אך לא סיפקה מוצר או שירות בתמורה, ועקבותיה נעלמו
  • כאשר נפלתם קורבן למרמה ונגרם נזק לחשבון הבנק, לעסק או לנכסים שלכם

  אם כן, אין ספק שעם גורם מקצועי שיודע בדיוק מה לחפש, איפה ובאילו כלים, תוכלו לקבל את התשובות שאתם באמת מחפשים וצריכים. החוקר שלכם יפנה את כל המשאבים והידע שלו למען המטרה, וכך ניתן להבטיח לכם ראש שקט הרבה יותר, בין אם אתם מבצעים חקירה כלכלית לפני שאתם נכנסים לשותפות או לקשר – ובין אם אתם מחפשים מידע על אדם לאחר המעשה.

  ידע הוא כוח

  חוקר כלכלי הוא האדם המקצועי והמיומן ביותר שעומד לרשותכם. הוא זה שיעזור לכם לקבל את כל התשובות לשאלות שמטרידות אתכם באמת. זוהי הדרך להיכנס להליך גירושין כשאתם מעורים היטב בפרטים הקטנים וכשאתם יודעים מה מגיע לכם, ומה הצד השני מנסה להסתיר. ידע הוא כוח, וככל שתדעו טוב יותר מול מה אתם מתמודדים, תוכלו לפעול כדי להגן על הזכויות שלכם ולמנוע פגיעה בחשבון הבנק ובמה שבאמת מגיע לכם.

  חקירות כלכליות

  המטרה העיקרית של חקירות כלכליות היא באיתור נכסים, חשבונות בנק וכספים של אדם או גוף אחר. במקרים רבים ניתן לבצע חקירות מהסוג הזה גם כדי לבחון לעומק את מצבו הכלכלי של הנבדק, במטרה לזהות האם קיימים חובות או תביעות נגדו. שאלות אלה חשובות במצבים רבים, ובפרט לפני ההחלטה להיכנס לשותפות או להעניק סמכויות למי שעברו המפוקפק עשוי לעורר חשש. צוות אקספרס חקירות נעזר בכל הכלים הקיימים כדי לפרוש בפניכם את התמונה המלאה לפני שתקבלו החלטות משמעותיות.

  חקירות כלכליות – מה הן בודקות?

  ככלל, חקירות כלכליות יכולות לחשוף בפנינו פרטים רבים, זאת לרבות:

  • מה הם מקורות ההכנסה של הנבדק, והאם יש מקורות מעסקים פרטיים או ממספר מקומות עבודה?
  • האם יש לנבדק זכויות על נכסי מקרקעין או על נכסים הרשומים על שם אדם אחר?
  • אילו נכסים נוספים יש לו או נמצאים תחת שימושו?
  • אילו קרנות פנסיה, ביטוחים וחסכונות אחרים (אם בכלל) יש לנבדק?
  • מה כושר ההשתכרות שלו ומה היא היכולת הכלכלית שלו?
  • האם הוא לקוח מוגבל בבנק כזה או אחר?
  • האם קיימות תביעות נגדו או תיקים בהוצאה לפועל?

  אין ספק שעם מידע מפורט ומדויק כל כך, תוכלו לנהוג בחוכמה ובזהירות רבה בכל הקשור להגנה על העסק, על הבית, על חשבון הבנק ועל כל הנכסים החשובים לכם. זוהי הדרך האידאלית להימנע מפני הונאה ומרמה, במקום לגלות בדיעבד שנכנסתם לעסקה מפוקפקת עם אדם שאיננו ראוי לאמון שלכם. ללא חקירה מקדימה אתם עלולים ליפול קורבן למרמה אבל לא תזהו את הנזק עד שיהיה מאוחר מדי, והכסף שלכם ייעלם יחד עם האדם שבעל באמונכם.

  מגלים את כל התשובות

  חקירות כלכליות הן כלי משמעותי מאוד שיכול לספק שכבת הגנה קריטית, ולמנוע את אחת הטעויות הגדולות והיקרות ביותר. בכל הקשור לעסק שלכם, ובוודאי בכל הקשור לכסף שלכם, זהירות היא צעד מתבקש ונכון. עם חוקר פרטי מיומן תוכלו לצמצם את השטחים המתים, לחשוף את האמת ולדעת האם אתם עומדים לקבל החלטה טובה או לא. צוות אקספרס חקירות יהיה שם לכל אורך הדרך, עם כל התשובות לכל השאלות שמטרידות אתכם.

  חקירה כלכלית

  התרחיש הזה מוכר לישראלים רבים מדי: אדם שסמכו עליו בעיניים עצומות נעלם, ויחד עמו נעלמו גם סכומי כסף לא מבוטלים מחשבון הבנק שלהם. כדי להשיג את הכסף שלהם הם מגייסים עורך דין, משקיעים זמן ומוציאים המון אנרגיות, וגם אז לא בטוח שכל הכסף (או חלקו) יחזור. אלא שיש דרכים נהדרות להימנע מהמצב הזה, ודרך אחת בפרט. עם חקירה כלכלית שמתבצעת על ידי חוקר מיומן אתם יכולים להיכנס לשותפות או לחתום על עסקה בראש שקט יותר, ועם הליווי המקצועי של משרד אקספרס חקירות תוכלו לישון הרבה יותר טוב בלילה.

  המצבים שבהם חקירה כלכלית חיונית

  הבחירה לקיים חקירה כלכלית יכולה להתברר כמשמעותית מאוד במגוון רחב של מצבים, למשל:

  • רגע לפני שהליך הגירושין יוצא לדרך – האם הצד השני מסתיר חשבונות או נכסים?
  • רגע לפני שאתם נכנסים לשותפות – מי השותף הפוטנציאלי שלכם ומה הרקע הכלכלי שלו?
  • לאחר פטירתו של אדם קרוב – האם ייתכן שיש נכסים או רכוש שאתם לא מודעים לקיומם?

  שאלות אלה חשובות, ואם תעבדו נכון עם חוקר פרטי מנוסה תוכלו להגיע אל התשובות. עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, הכלים המתוחכמים והניסיון הרב בשטח, החוקר הפרטי הוא זה שיוכל לחקור ולגלות מה באמת מסתתר מתחת לפני שטח, ומה האדם שמולכם לא ממש רוצה שתדעו. כך תגנו על הזכויות שלכם, תגיעו להליך הגירושין מוכנים ותימנעו מהסכם שותפות שיותיר אתכם בלי כל לאחר שהשותף המפוקפק יימלט עם נתח גדול במיוחד מהעסק או מחשבון הבנק שלכם.

  משלימים את החקירה בצורה הנכונה

  כדי לבצע חקירה כלכלית נכונה, לחשוף את כל המידע ולספק לכם תשובה מלאה ומפורטת מאוד, משרד אקספרס חקירות עושה שימוש במגוון רחב של כלים. כך תוכלו לקבל דו"ח שיגלה לכם בדיוק מי ניצב מולכם, אילו חשבונות בנק נמצאים בבעלותו, מה מקורות ההכנסה שלו, אילו נכסים יש לו והאם הוגשו נגדו תביעות כלשהן או נפתחו הליכי הוצאה לפועל. כשתדעו את כל התשובות לכל השאלות, ההחלטות שתקבלו תהיינה טובות יותר – גם למענכם וגם למען העסק או הרכוש הפרטי שלכם.

  חקירה כלכלית גירושין

  כשנישאתם הבטחתם להיות זה לצד זו לנצח, אבל המציאות הובילה אתכם למקום שונה, ואתם ניצבים כעת לפני פירוק החבילה. בין אם ההחלטה להתגרש הגיעה מצדכם ובין אם לא, חשוב לזכור שמדובר בהליך מורכב שבו גם הצד השני משתוקק להשיג כמה שיותר. כדי לצאת עם ידו על העליונה, הוא עלול להסתיר כספים או נכסים שגם לכם יש את הזכות עליהם. אם כן, חקירה כלכלית גירושין היא קריטית, ויש דרך פשוטה ויעילה לעשות את זה: עם משרד אקספרס חקירות תוכלו לקבל דו"ח מפורט מאוד לפני שאתם יוצאים לדרך ומגיעים גם לבתי המשפט.

  חקירה כלכלית גירושין – מה היא יכולה לחשוף?

  ביצוע חקירה כלכלית גירושין יכול להוביל לחשיפת פרטים חשובים מאוד:

  • איתור מקורות ההכנסה (מהעסק או מעבודה אחרת)
  • איתור חשבונות בנק קיימים
  • איתור זכויות קיימות על נכסים, לרבות נדל"ן שהצד השני ניסתה להסתיר
  • איתור קרנות פנסיה, קופות גמל, ביטוחים ואף ירושות שונות להן האדם זכאי היום או בעתיד
  • בחינת מצב החובות של האדם: האם חשבונו מוגבל? האם יש נגדו תביעות? האם צ'קים חזרו?

  בחינה יסודית של הפרטים הללו יכולה לעזור לכם מאוד כשאתם מתכוננים להליך המשפטי. כך תוכלו לעמוד על מה שמגיע לכם ולהשיג הרבה יותר, גם כאשר הצד השני מנסה להתחכם ולהסתיר נכסים ורכוש. למרבה הצער, במקרים רבו ניסו גברים ונשים להסתיר סכומי כסף משמעותיים ונכסים לפני שנכנסו להליך הגירושין, וכך ניסו למנוע מהצד השני את הזכויות המגיעות לו על פי החוק. חקירה כלכלית מדוקדקת תמנע מצבים מהסוג הזה, ותספק שכבת הגנה קריטית.

  מחקר רציני ומעמיק

  רגע לפני שאתם מתיישבים על יד שולחן המשא ומתן או מגיעים לדיון בבית המשפט על הסכם הגירושין שלכם, חשוב לבצע חקירה כלכלית גירושין. זאת לאור העובדה שבמקרים רבים בעבר אותרו נכסים וחשבונות שהוסתרו כדי לפגוע בזכויות הצד השני. משרד אקספרס חקירות יבצע את המחקר היסודי והמעמיק ביותר, בזמן הקצר ביותר, כדי שתוכלו לקבל דו"ח ברור ומפורט שיאפשר לכם לקבל החלטות ולפעול בצורה טובה הרבה יותר.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ