צרו קשר

  ּ

  חקירות כלכליות

  ההתמחות של משרדנו בחקירות כלכליות הינה בהיקף הדו"ח ובהצגת תמונה פיננסית מלאה של המושא הנחקר.

  במהלך החקירה הסמויה, אנו נפיק עבורך דו"ח כלכלי מפורט שיכלול:

  • פרטים אישיים מלאים.
  • פירוט כספים, רכוש ונדל"ן.
  • בעלות כלי רכב.
  • פירוט מקורות הכנסה.
  • בעלות בחברות ושותפויות.
  • פירוט קופות פנסיה וביטוחים כספיים.
  • פירוט חשבונות בנק.
  • פירוט תביעות משפטיות ו/או הוצאה לפועל.

  חקירות כלכליות בעזרת חוקר פרטי

  לחקירה כלכלית יש חשיבות גבוהה בכל מה שקשור לאיתור רכוש ונכסים של בעל חוב, בטרם הגשת תביעה משפטית. מכיוון שתוצאותיה של חקירה שכזאת הם כה חשובים, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את החוקר הפרטי בקפידה ובמקום הזה בדיוק נכנס משרד חקירות אקספרס לתמונה.

  הצורך בחקירה כלכלית יכול לעלות במספר מקרים שונים, כאשר, הנפוצים שביניהם הם מקרים של ספקים אשר מתמודדים עם בעלי עסקים המתחמקים מתשלום ומצבים בהם אחד מבני הזוג המצויים בהליכי גירושים חושד בבן זוגו לגבי העלמה או הסתרה של רכוש או כספים משותפים.
  כאמור, בכדי להוכיח את הצד שלכם לפני תביעה משפטית, קיימת חשיבות גבוהה כאמור, להכניס לתמונה חוקר פרטי על מנת שזה יבצע חקירה כלכלית.

  חקירות כלכליות – בחירת החוקר המתאים

  חקירות כלכליות מצריכות מהחוקרים ידע מקצועי נרחב בתחום הפיננסי וכמובן, ניסיון, כלים והסמכות אשר באפשרותם יתאפשר להם לבצע חקירות כלכליות מקיפות ויסודיות.
  מהסיבה הזאת, בהליך בחירת חוקר פרטי לצורך ביצוע חקירות כלכליות, חשוב להקפיד ולשים דגש על מספר פרמטרים אשר יכולים להבטיח את הבחירה המיטבית באותו החוקר ובין היתר:  שם ומוניטין בעולם החקירות הפרטיות ככלל ובעולם חקירות כלכליות בפרט. הסמכות ותעודות – כאשר, ההמלצה היא לבקש ולראות את אותם המסמכים. אם יש אפשרות לקבל המלצות על אותו חוקר פרטי מלקוחות מרוצים אשר השתמשו בשירותיו לצורך חקירות כלכליות, דבר זה יכול לסייע בבחירה. כמובן, שגם מחיר השירות ישפיע במידה רבה על הבחירה – אבל, במקום הזה חשוב לשים דגש על יחס העלות אל מול התועלת – במידה ומדובר בחוקר מקצועי ומנוסה, יש לקחת בחשבון שהתעריף שלו יהיה גבוה יותר מזה של חוקר מתחיל.

  מחפשים חוקר פרטי עבור חקירות כלכליות?

  חקירה כלכלית מצריכה ידע מקצועי מקיף וניסיון רב מצד החוקר הפרטי. לכן, אם אתם מחפשים אחר חוקר פרטי לצורך חקירה כלכלית, חשוב שלא תתפשרו על פחות מהחוקר המקצועי והמנוסה ביותר.
  משרד חקירות אקספרס בבעלותו של שלומי תורג'מן, הוקם בשנת 1997 וכיום הוא נחשב לאחד ממשרדי החקירות המובילים בארץ. לקבלת כל הפרטים הן על המשרד ועל השירותים המוצעים, מוזמנים לחייג כבר עכשיו – 052-2479017

  בלב כבד קיבלתם את ההחלטה, ואתם מוכנים לפתוח בהליכי גירושין רגע לפני שאתם ממשיכים לפרק חדש בחייכם. אלא שאל ההליך הזה אתם רוצים להגיע מוכנים ככל האפשר, ובפרט אתם רוצים לדעת שתקבלו את כל מה שמגיע לכם גם לאחר הפרידה. אם כן, חוקר כלכלי הוא אחד האנשים החשובים שאתם צריכים לצדכם לאורך הדרך, משום שהוא זה שיוכל לחקור ולגלות האם ישנם נכסים או חשבונות בנק שאתם לא מודעים לקיומם. עם הליווי של משרד אקספרס חקירות לא תופתעו מאף פרט ברגע האמת.

   

  המטרה העיקרית של חקירות כלכליות היא באיתור נכסים, חשבונות בנק וכספים של אדם או גוף אחר. במקרים רבים ניתן לבצע חקירות מהסוג הזה גם כדי לבחון לעומק את מצבו הכלכלי של הנבדק, במטרה לזהות האם קיימים חובות או תביעות נגדו. שאלות אלה חשובות במצבים רבים, ובפרט לפני ההחלטה להיכנס לשותפות או להעניק סמכויות למי שעברו המפוקפק עשוי לעורר חשש. צוות אקספרס חקירות נעזר בכל הכלים הקיימים כדי לפרוש בפניכם את התמונה המלאה לפני שתקבלו החלטות משמעותיות.

  התרחיש הזה מוכר לישראלים רבים מדי: אדם שסמכו עליו בעיניים עצומות נעלם, ויחד עמו נעלמו גם סכומי כסף לא מבוטלים מחשבון הבנק שלהם. כדי להשיג את הכסף שלהם הם מגייסים עורך דין, משקיעים זמן ומוציאים המון אנרגיות, וגם אז לא בטוח שכל הכסף (או חלקו) יחזור. אלא שיש דרכים נהדרות להימנע מהמצב הזה, ודרך אחת בפרט. עם חקירה כלכלית שמתבצעת על ידי חוקר מיומן אתם יכולים להיכנס לשותפות או לחתום על עסקה בראש שקט יותר, ועם הליווי המקצועי של משרד אקספרס חקירות תוכלו לישון הרבה יותר טוב בלילה.

  כשנישאתם הבטחתם להיות זה לצד זו לנצח, אבל המציאות הובילה אתכם למקום שונה, ואתם ניצבים כעת לפני פירוק החבילה. בין אם ההחלטה להתגרש הגיעה מצדכם ובין אם לא, חשוב לזכור שמדובר בהליך מורכב שבו גם הצד השני משתוקק להשיג כמה שיותר. כדי לצאת עם ידו על העליונה, הוא עלול להסתיר כספים או נכסים שגם לכם יש את הזכות עליהם. אם כן, חקירה כלכלית גירושין היא קריטית, ויש דרך פשוטה ויעילה לעשות את זה: עם משרד אקספרס חקירות תוכלו לקבל דו"ח מפורט מאוד לפני שאתם יוצאים לדרך ומגיעים גם לבתי המשפט.

  חוקר כלכלי מעניק סיוע משמעותי מאוד למי שניצב לפני הליך גירושין ורוצה לדעת בדיוק אילו נכסים ורכוש קיימים, לרבות אלה שהצד השני עלול לנסות להחביא. בנוסף הוא יכול להעניק מידע חיוני גם במצבים הבאים:

  • לפני החתימה על הסכם שותפות (בדיקת רקע יסודית על האדם שמולכם)
  • לפני החתימה על עסקת מיזוג (בדיקת הרוכש או הקונה לעומק, לרבות הפקת דו"ח מפורט)
  • כאשר החברה קיבלה תשלום אך לא סיפקה מוצר או שירות בתמורה, ועקבותיה נעלמו
  • כאשר נפלתם קורבן למרמה ונגרם נזק לחשבון הבנק, לעסק או לנכסים שלכם

  אם כן, אין ספק שעם גורם מקצועי שיודע בדיוק מה לחפש, איפה ובאילו כלים, תוכלו לקבל את התשובות שאתם באמת מחפשים וצריכים. החוקר שלכם יפנה את כל המשאבים והידע שלו למען המטרה, וכך ניתן להבטיח לכם ראש שקט הרבה יותר, בין אם אתם מבצעים חקירה כלכלית לפני שאתם נכנסים לשותפות או לקשר – ובין אם אתם מחפשים מידע על אדם לאחר המעשה.

  חוקר כלכלי הוא האדם המקצועי והמיומן ביותר שעומד לרשותכם. הוא זה שיעזור לכם לקבל את כל התשובות לשאלות שמטרידות אתכם באמת. זוהי הדרך להיכנס להליך גירושין כשאתם מעורים היטב בפרטים הקטנים וכשאתם יודעים מה מגיע לכם, ומה הצד השני מנסה להסתיר. ידע הוא כוח, וככל שתדעו טוב יותר מול מה אתם מתמודדים, תוכלו לפעול כדי להגן על הזכויות שלכם ולמנוע פגיעה בחשבון הבנק ובמה שבאמת מגיע לכם.

  ככלל, חקירות כלכליות יכולות לחשוף בפנינו פרטים רבים, זאת לרבות:

  • מה הם מקורות ההכנסה של הנבדק, והאם יש מקורות מעסקים פרטיים או ממספר מקומות עבודה?
  • האם יש לנבדק זכויות על נכסי מקרקעין או על נכסים הרשומים על שם אדם אחר?
  • אילו נכסים נוספים יש לו או נמצאים תחת שימושו?
  • אילו קרנות פנסיה, ביטוחים וחסכונות אחרים (אם בכלל) יש לנבדק?
  • מה כושר ההשתכרות שלו ומה היא היכולת הכלכלית שלו?
  • האם הוא לקוח מוגבל בבנק כזה או אחר?
  • האם קיימות תביעות נגדו או תיקים בהוצאה לפועל?

  אין ספק שעם מידע מפורט ומדויק כל כך, תוכלו לנהוג בחוכמה ובזהירות רבה בכל הקשור להגנה על העסק, על הבית, על חשבון הבנק ועל כל הנכסים החשובים לכם. זוהי הדרך האידאלית להימנע מפני הונאה ומרמה, במקום לגלות בדיעבד שנכנסתם לעסקה מפוקפקת עם אדם שאיננו ראוי לאמון שלכם. ללא חקירה מקדימה אתם עלולים ליפול קורבן למרמה אבל לא תזהו את הנזק עד שיהיה מאוחר מדי, והכסף שלכם ייעלם יחד עם האדם שבעל באמונכם.

  חקירות כלכליות הן כלי משמעותי מאוד שיכול לספק שכבת הגנה קריטית, ולמנוע את אחת הטעויות הגדולות והיקרות ביותר. בכל הקשור לעסק שלכם, ובוודאי בכל הקשור לכסף שלכם, זהירות היא צעד מתבקש ונכון. עם חוקר פרטי מיומן תוכלו לצמצם את השטחים המתים, לחשוף את האמת ולדעת האם אתם עומדים לקבל החלטה טובה או לא. צוות אקספרס חקירות יהיה שם לכל אורך הדרך, עם כל התשובות לכל השאלות שמטרידות אתכם.

  כדי לבצע חקירה כלכלית נכונה, לחשוף את כל המידע ולספק לכם תשובה מלאה ומפורטת מאוד, משרד אקספרס חקירות עושה שימוש במגוון רחב של כלים. כך תוכלו לקבל דו"ח שיגלה לכם בדיוק מי ניצב מולכם, אילו חשבונות בנק נמצאים בבעלותו, מה מקורות ההכנסה שלו, אילו נכסים יש לו והאם הוגשו נגדו תביעות כלשהן או נפתחו הליכי הוצאה לפועל. כשתדעו את כל התשובות לכל השאלות, ההחלטות שתקבלו תהיינה טובות יותר – גם למענכם וגם למען העסק או הרכוש הפרטי שלכם.

  הבחירה לקיים חקירה כלכלית יכולה להתברר כמשמעותית מאוד במגוון רחב של מצבים, למשל:

  • רגע לפני שהליך הגירושין יוצא לדרך – האם הצד השני מסתיר חשבונות או נכסים?
  • רגע לפני שאתם נכנסים לשותפות – מי השותף הפוטנציאלי שלכם ומה הרקע הכלכלי שלו?
  • לאחר פטירתו של אדם קרוב – האם ייתכן שיש נכסים או רכוש שאתם לא מודעים לקיומם?

  שאלות אלה חשובות, ואם תעבדו נכון עם חוקר פרטי מנוסה תוכלו להגיע אל התשובות. עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, הכלים המתוחכמים והניסיון הרב בשטח, החוקר הפרטי הוא זה שיוכל לחקור ולגלות מה באמת מסתתר מתחת לפני שטח, ומה האדם שמולכם לא ממש רוצה שתדעו. כך תגנו על הזכויות שלכם, תגיעו להליך הגירושין מוכנים ותימנעו מהסכם שותפות שיותיר אתכם בלי כל לאחר שהשותף המפוקפק יימלט עם נתח גדול במיוחד מהעסק או מחשבון הבנק שלכם.

  ביצוע חקירה כלכלית גירושין יכול להוביל לחשיפת פרטים חשובים מאוד:

  • איתור מקורות ההכנסה (מהעסק או מעבודה אחרת)
  • איתור חשבונות בנק קיימים
  • איתור זכויות קיימות על נכסים, לרבות נדל"ן שהצד השני ניסתה להסתיר
  • איתור קרנות פנסיה, קופות גמל, ביטוחים ואף ירושות שונות להן האדם זכאי היום או בעתיד
  • בחינת מצב החובות של האדם: האם חשבונו מוגבל? האם יש נגדו תביעות? האם צ'קים חזרו?

  בחינה יסודית של הפרטים הללו יכולה לעזור לכם מאוד כשאתם מתכוננים להליך המשפטי. כך תוכלו לעמוד על מה שמגיע לכם ולהשיג הרבה יותר, גם כאשר הצד השני מנסה להתחכם ולהסתיר נכסים ורכוש. למרבה הצער, במקרים רבו ניסו גברים ונשים להסתיר סכומי כסף משמעותיים ונכסים לפני שנכנסו להליך הגירושין, וכך ניסו למנוע מהצד השני את הזכויות המגיעות לו על פי החוק. חקירה כלכלית מדוקדקת תמנע מצבים מהסוג הזה, ותספק שכבת הגנה קריטית.

  רגע לפני שאתם מתיישבים על יד שולחן המשא ומתן או מגיעים לדיון בבית המשפט על הסכם הגירושין שלכם, חשוב לבצע חקירה כלכלית גירושין. זאת לאור העובדה שבמקרים רבים בעבר אותרו נכסים וחשבונות שהוסתרו כדי לפגוע בזכויות הצד השני. משרד אקספרס חקירות יבצע את המחקר היסודי והמעמיק ביותר, בזמן הקצר ביותר, כדי שתוכלו לקבל דו"ח ברור ומפורט שיאפשר לכם לקבל החלטות ולפעול בצורה טובה הרבה יותר.

  לא משנה מהי הסיבה בגינה אתם מעוניינים לפתוח בחקירה כלכלית, המטרה שלכם תהיה ליהנות מהחקירה המקצועית, המקיפה והיסודית ביותר האפשרית ולכן, חשוב לבחור בתבונה את החוקר אשר יבצע אותה ובדיוק במקום הזה נכנס לתמונה משרד חקירות אקספרס בבעלותו של שלומי תורג'מן.

  חקירות כלכליות מצריכות מצד החוקרים ניסיון, כלים וידע מקצועי נרחב הן בעולם החקירות הפרטיות והן בעולם הפיננסי.
  חקירות כלכליות אמורות לכלול ביצוע של בדיקות רקע פיננסיות ומיפוי נכסים – כאשר, החקירה יכולה להיות של עסקים, ארגונים ואנשים פרטיים.
  חוקר פרטי המתמחה בחקירות כלכליות יחזיק כאמור בידע ובכלים אשר יאפשרו לו להעניק ללקוח שלו את תמונת המודיעין המקיפה והטובה ביותר לגבי מצבו הכלכלי של מושא החקירה.

  חקירה כלכלית מצריכה לא רק ניסיון והסמכה מתאימה אלא גם כלים מקצועיים שונים וטכנולוגיות מתקדמות, בהתבסס עליהם, ניתן יהיה לבצע את המעקב הכלכלי המבוקש.
  כאן חשוב להדגיש שלא כל משרד חקירות או כל חוקר פרטי מתמחה באופן פרטני גם בעולם החקירות הכלכליות – לכן, אם אתם מעוניינים בשירות של חקירה כלכלית, חשוב שתוודאו שהחוקר הנבחר למטרה הינו בעל ניסיון פרטני בתחום החקירות הכלכליות וכחלק מכך, הוא גם אוחז בכלים באמצעותם יתאפשר לו לבצע את החקירה בצורה היסודית והמקיפה ביותר.
  כמובן, שברגע שקובעים אותו פגישה ראשונה ומספקים לו את הפרטים והמידע הרלוונטיים לגבי החקירה, ניתן יהיה לקבל את התמונה המלאה לגבי הידע וההבנה שלו בתחום ולקבל החלטה האם הוא אכן האיש המקצוע המתאים עבור המטרה.

  כסף יכול להשפיע במידה רבה על איכות החיים ועל העתיד של כל אחד מאיתנו. לכן, אם אתם זקוקים לשירות של חקירה כלכלית, חשוב מאוד שתבחרו בתבונה את החוקר אשר יבצע עבורכם את החקירה.
  משרד חקירות אקספרס בבעלותו של שלומי תורג'מן, הוקם בשנת 1997 והוא פועל ברישיון משרד המשפטים.
  המשרד מתמחה בביצוע חקירות מסוגים שונים ובין היתר גם חקירות כלכליות, מקיפות ומקצועיות.
  לקבלת מלוא הפרטים על השירותים, מוזמנים ליצור קשר במספר052-2479017.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ