צרו קשר

  ּ

  חקירת בגידות

  בכל יום, מגיעים למשרדנו בני ובנות זוג שחשים בחשד לגבי בני זוגם.

  האם קיים קשר רומנטי מחוץ לזוגיות? מיהו הפרטנר? מה בדיוק קורה שם בסתר? כמה זמן זה נמשך? ועוד ועוד שאלות.

  צוות חוקרים מקצועי ומנוסה של משרדנו יתחיל את החקירה הסמויה באופן מקצועי ודיסקרטי בכדי לאסוף את הראיות ולחשוף האמת מאחורי השאלות.

  בתום החקירה, ימסר דו"ח משפטי מפורט ומתועד הכולל את כל הממצאים לרבות תמונות, וידאו והקלטות שמע. הדו"ח קביל בבית המשפט וגם בבית הדין הרבני.

  במידת הצורך, יעיד עבורך בבית המשפט צוות החוקרים שביצע את החקירה המקצועית.

  אנו נלווה אותך לאורך כל הדרך בתהליך הרגיש והריגשי מרגע שיחת הטלפון הראשונה ועד לאחר סיום ההליך.

  הדבר החשוב יותר הוא לתכנן ביחד איתנו באופן נכון את התוכנית לעתיד.

  האם יש כספים משותפים? חשבונות בנק לא ידועים שאולי מתוכננים לקבל? כספים מוברחים?

  חשוב מאוד לעבוד איתנו באופן דיסקרטי ולהיות תמיד צעד אחד לפני בן או בת הזוג הבוגדים.

  חקירת בגידות

  למרבה הצער, בגידות הפכו לתופעה שכיחה יותר עם השנים, ומשפחות רבות מתפרקות בשל בגידה באמון מצדו של אחד מבני הזוג. במצבים רבים ניתן לשקם את הקשר אבל לא פעם מדובר בבגידה הרסנית שעלולה לפגוע בקשר מיסודו. אם אתם חושדים שגם אצלכם זה קורה, חשוב לזכור שעד לרגע שבו תדעו בוודאות רצוי להימנע מכל פעולה, שכן גם אל בית המשפט תצטרכו להגיע עם ראיות. חקירת בגידות מחייבת תכנון, כלים מתאימים והמון סבלנות – ועם צוות אקספרס חקירות תעשו את זה מהר ונכון הרבה יותר.

  חקירת בגידות – למה לא לבד?

  אם חשבתם שתוכלו לעשות את זה בעצמכם עם משקפת ומצלמה סלולרית, חקירת בגידות עשויה להתברר כמטלה מורכבת מאוד:

  • כאשר בן או בת הזוג זהירים מאוד, תצטרכו למצוא דרך יצירתית לתפוס אותם על חם
  • כדי להשיג ראיות חותכות תצטרכו להשקיע המון זמן יקר במעקבים
  • בניגוד למה שרואים בסרטים – בני זוג בוגדניים זהירים מאוד ויודעים לטשטש את עקבותיהם

  מצד שני, עם משרד חקירות שמיומן באיסוף מידע מהסוג הזה בדיוק, אתם יכולים לישון הרבה יותר טוב בלילה. זוהי הדרך להעביר אחריות למי שיכול לספק תשובות בתוך זמן קצר יותר, בזמן שאתם ממשיכים לעבוד ולתחזק הבית, ובלי לדרוש מכם לצאת למארבים ולגלם את תפקיד שרלוק הולמס. זוהי ההזדמנות שלכם להגיע אל השיחה הקשה עם בן הזוג כשאתם יודעים את האמת, וגם הדרך הטובה ביותר לתכנן את המהלכים שלכם בעזרת ראיות חותכות שישמשו אתכם במידה ותבחרו להגיע לבית המשפט.

  החוקרים המקצועיים ביותר לרשותכם

  חקירת בגידות היא משימה מורכבת עם רגישות גבוהה מאוד, וזו בדיוק הסיבה להעביר את המטלה הזו לגורם מקצועי שיחסוך לכם זמן, אנרגיות ומשאבים. צוות אקספרס חקירות יודע בדיוק איפה לחפש, איך לעשות את זה נכון ומה היא הדרך האידאלית להשיג עבורכם תשובות והוכחות ברורות. אלה הם הכלים שיקדמו אתכם לעבר המטרה, ויאפשרו לכם לפעול בשקיפות מלאה לכל אורך הדרך. כך גם תוכלו להחליט איך להתמודד עם המידע שקיבלתם, ומה בכלל נכון לכם לעשות.

  חוקר בגידות

  סביר להניח שנכנסתם אל הקשר הזוגי ובחרתם לעמוד יחד מתחת לחופה, בעיקר מתוך אמונה גדולה שהאהבה שלכם תנצח הכול. מבחינתכם זו עסקה שתישאר בתוקף לנצח, אבל מה קורה כאשר מתעורר החשד שהצד השני לא נאמן כפי שהייתם מצפים? חוקר בגידות יוכל לעזור לכם לבחון את השטח ולהבין האם יש לכם באמת סיבה לחשוד. וחשוב מכך, הוא יוכל לספק לכם הוכחות ברורות כדי שתוכלו לפעול נכונה. עם מעקבים, תצלומים והוכחות אחרות תקבלו את ההחלטות האידאליות עבורכם, וצוות אקספרס חקירות יהיה שם לכל אורך הדרך עם ניסיון, ידע והכלים המתקדמים ביותר.

  האם אתם צריכים חוקר בגידות?

  אם אתם לא לגמרי בטוחים האם אתם צריכים חוקר בגידות והאם יש בכלל מה לחקור, הנה כמה שאלות שרצוי שתשאלו את עצמכם כבר עכשיו:

  • האם בן או בת הזוג מאחרים לעתים תכופות, ויותר מאשר בעבר?
  • האם בן או בת הזוג צמודים לטלפון הנייד ואף החליפו את סיסמת הנעילה שלו?
  • האם בן או בת הזוג מושכים סכומי כסף מהחשבון המשותף ללא הסבר?
  • האם בן או בת הזוג נעלמים ללא כל הסבר מתקבל על הדעת?

  גם שינויים חיצוניים כמו ירידה במשקל או הרגלי טיפוח חדשים עלולים לאותת על קיומה של בגידה, ואין ספק שהחשדות הללו יכולים להשפיע עליכם בכל רגע במהלך היממה. כדי לשים קץ לחששות ולדעת האם יש באמת סיבה לדאוג או לא, מומלץ לפנות לאדם מקצועי שיידע להשיג עבורכם את התשובות. אם אכן מתנהל רומן מאחורי גבכם, תקבלו את כל ההוכחות לכך. אם לא מתנהל רומן, לפחות תדעו מה באמת קורה כדי שתוכלו לישון טוב יותר בלילה.

  מגלים אל שורש האמת

  חוקר בגידות הוא האדם המרכזי שעומד לרשותכם כדי שתוכלו להפסיק לתהות, לחשוד ולהתמודד עם חוסר אונים. זו ההזדמנות שלכם להגיע אל שורש האמת כדי שניתן יהיה להחליט מה באמת נכון לכם לעשות לפני שאתם מתעמתים עם הפרטנר שלכם. צוות אקספרס חקירות יעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר כדי להשיג לכם תשובות מדויקות בזמן הקצר ביותר – ועם הכלים המתקדמים ביותר שעומדים לרשותנו.

  מעקבים בגידות

  בסרטים זה נראה די פשוט, כשאישה חושדת בבעלה ומחליטה לעקוב אחריו. מהר מאוד היא מוצאת אותו בבית המלון ואף מתעדת אותו עם אישה אחרת באמצעות הטלפון הנייד. אלא שהמציאות מורכבת הרבה יותר, וגם אם נדמה לכם שתוכלו לבצע בעצמכם מעקבים בגידות, האתגר שעל הפרק גדול מאוד. לא זאת בלבד שבני ובנות הזוג שלכם דיסקרטיים וזהירים למדי, הם גם לא פוגשים את המאהב או המאהבת בתדירות גבוהה או באופן ברור ושקוף כל כך. עם הליווי של אקספרס חקירות תוכלו לדעת מהר יותר מה באמת קורה מאחורי הגב שלכם, והאם החשדות שלכם מוצדקים.

  איך נכון לבצע מעקבים בגידות?

  אם כן, באמצעות מעקבים בגידות רבות עשויות להתגלות, וכאמור – כדאי להיעזר בגורם מקצועי שיעשה את זה בצורה טובה יותר:

  • הוא יחסוך לכם זמן יקר על ביצוע מעקבים מייגעים שלא מניבים תוצאות
  • הוא יספק הוכחות ברורות, לרבות תמונות ותכתובות או כל פרט רלוונטי אחר
  • הוא יעשה את העבודה בזמן קצר יותר – כשאתם ממשיכים בשגרה
  • הוא יוכל להעיד בבית המשפט על הממצאים שלו במהלך החקירה

  כל אלה הופכים את החוקר הפרטי שלכם לאחד הגורמים המשמעותיים בחקירה הפרטית שלכם. במקום לפספס ימי עבודה ארוכים, לצאת למסעות בעקבות בן או בת הזוג, ולהגיע מתוסכלים מדי ערב הביתה, יהיה מי שיגיע לתשובות מהר יותר. כך תדעו האם יש לכם סיבה לחשוד, או שמא בן הזוג נאמן אך עובד שעות ארוכות או מוטרד מנושאים אחרים. לטובת הקשר הזוגי ולמען השקט הנפשי שלכם, תנו לאנשי המקצוע לבצע את החקירה הזו במקומכם.

  מגיעים אל התשובות במהירות

  האמת חשובה ומשחררת, וכדי להגיע אליה מומלץ לאפשר לחוקר פרטי מיומן לעשות את העבודה. משרד אקספרס חקירות יודע איך לעשות את זה נכון, איך להגיע אל התשובות במהירות ואיך להשיג את ההוכחות שאתם צריכים כדי שתוכלו לפעול בצורה טובה ונכונה הרבה יותר. עם הניסיון הרב שלנו ועם המכשור המתקדם שעומד לרשותנו, נוכל להעניק לכם שירות ללא פשרות. כך תגיעו אל האמת בצורה פשוטה ויעילה הרבה יותר.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ