צרו קשר

  ּ

  בדיקות האזנה

  בדיקת האזנות סתר

  אנו משתמשים בציוד מקצועי ועל פי הניסיון שרכשנו במהלך השנים.

  הבדיקה כוללת מציאת מכשרי האזנה פסיבית ואקטיבית בבית או ברכב.

  הבדיקה תכלול גם בדיקה בקווי טלפון בבית או במשרד.

  בדיקת רכב: כולל איתור מכשרי מעקב.

  בדיקת ניידים: הבדיקה נעשית במעבדה עם ציוד מקצועי ומתקדם.

  הבדיקה הינה מקצועית אמינה ודיסקרטית. בסוף הבדיקה יינתן דו"ח סיכום.

  חוקר פרטי מומלץ

   

  בדיקת האזנות

  חוששים שמאזינים לכם? הודות לטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות ניתן לאשש או להפריך את החשדות שלכם בצורה מהירה ויעילה. מוזמנים ליצור קשר עם משרד חקירות אקספרס בבעלותו של שלומי תורג'מן עבור המטרה.
  יש לא מעט מקרים בגינן יכול לעלות אצל אנשים מסוימים חשש כי מאזינים להם. כיום, הודות למכשירים מתקדמים וחדשניים, אשר ייעודם ניטור וגילי של האזנות, ניתן לבדוק את הנושא הזה בתוך זמן קצר ולאפשר לאותם האנשים לדעת אם החשש שלהם מוצדק או מופרך. בכדי ליהנות מבדיקות האזנה מקצועיות ואיכותיות, קיימת חשיבות גבוהה לבחור בתבונה את משרד החקירות אשר יבצע את הבדיקות ולוודא, מה הניסיון שלהם בתחום ובאיזה סוג של ציוד הם עושים שימוש עבור המטרה.

  בדיקות האזנה – חשיבות המקצועיות

  אנחנו חיים בעידן הטלפונים החכמים ובעידן זה ביצוע בדיקות האזנה אמור להתבצע אף בצורה מקצועית, מתקדמת ומתוחכמת ביותר מאשר בעבר. מכיוון שלממצאי הבדיקה יכולים להיות השפעה רבה על מזמיני השירות, אי אפשר באמת להתפשר על פחות מחוקר פרטי מוסמך, מקצועי ומנוסה, אשר מתמחה באופן פרטני בתחום של בדיקות האזנה. אותו החוקר יגיע למקום עם ציוד טכנולוגי חדשני ומתקדם, אשר יאפשר לו לבצע בדיקה יסודית ומעמיקה אם אכן מתבצעת האזנה. בהליך בחירת החוקר לצורך המטרה, כדאי כמובן לבדוק את ההסמכות שלו ואת הרמה המקצועית והניסיון, אך גם לוודא מולו באיזה סוג של ציוד הוא עושה שימוש לצורך ביצוע בדיקות האזנה – סוג הציוד יכול להעיד במידה רבה על היכולות שלו בנושא ועל טיבה של הבדיקה אותה הוא עתיד לבצע.

  זקוקים לבדיקות האזנה?

  אם אתם חושדים שמישהו מאזין לכם ומעוניינים לבצע בדיקות מקיפות ומקצועיות, תשמחו לגלות שהגעתם לכתובת הנכונה ביותר עבור המטרה.
  משרד חקירות אקספרס בבעלותו של שלומי תורג'מן, הוקם בשנת 1997 והינו משרד מקצועי ובעל מוניטין, אשר פועל ברישיון משרד המשפטים.

  המשרד מציע קשת של שירותי חקירה ובין היתר גם בדיקות האזנה המתבססות על טכנולוגיות חדשניות.
  לקבלת כל הפרטים על המשרד ועל שירותי בדיקות האזנה, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם המשרד במספר – 052-2479017

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ